BİLGİLER:
Bebek İzlem
Aşı Uygulamaları
Gebe Takibi
Aile Planlaması
Laboratuvar
Raporlar
 • email
 • facebook
 • twitter
Online Hizmetler
 • VERDİĞİMİZ HİZMETLER

  Aile Sağlığı Merkezimizde Verilen Hizmetlerin Listesi Buraya İçin Tıklayınız.
 • ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  Hekimlerimizin Çalışma Saatleri İçin Buraya Tıklayınız.
 • VATANDAŞ REHBERİ

  Aile Sağlığı Merkezimizde İşlemleri Nasıl yapabileceğinize Dair Bilgilere Buradan Ulaşabilirsiniz.
 • HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

  Hizmet Standartları Tablosu İçin Buraya Tıklayınız.
 • DOKTORUNUZA SORUN

  Aile Hekiminize Soru Sormak İçin Buraya Tıklayınız.
Ana Sayfa > Müezzinoğlu, Elmalı Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı [Geri]   
Müezzinoğlu, Elmalı Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı

25.Şubat.2016

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Antalya’da gerçekleşen Koordinasyon, Değerlendirme ve Planlama Toplantısı ve ambulans dağıtım töreninin ardından Elmalı'da Devlet Hastanesi açılışına iştirak etti.

Bakan Müezzinoğlu, Elmalı Devlet Hastanesi'nin açılışında yaptığı konuşmada, sağlık hizmeti sunumunun eksiklerini kapatabilmek için 13-14 yıldır gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

"Evliyalar diyarı" Elmalı'da bulunmaktan, Elmalılı Hamdi Yazır'ın doğduğu, büyüdüğü topraklarda olmaktan mutluluk duyduğunu anlatan Müezzinoğlu, milletten aldıkları güçle gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Müezzinoğlu, "Geçmişimizde olduğu gibi bugünlerde de bu milletin tarihi güçlü yolcuğuna çukur kazanlar, tuzak kuranlar bugünlerde yine başımızı ağrıtıyor, yüreğimizi sızlatıyor, vicdanımızı kanatıyor. Şehitlerimiz geliyor, bu ay yıldızlı bayrağın Türkiye'nin her köşesinde dalgalanmasından rahatsız olan teröristlere mutlaka en ağır bedeli tarihte olduğu gibi bugün de ödetecektir" diye konuştu.

Bakan Müezzinoğlu, güçlü sağlık hizmetlerini başardıklarının altını çizerek, daha çok yatırım, daha çok hizmet anlayışıyla çalıştıklarını belirtti.

Konuşmaların ardından, 2013 yılında yapımına başlanan 52 yataklı Elmalı Devlet Hastanesinin açılışını gerçekleştiren Müezzinoğlu, servislerde incelemelerde bulundu.

Kaynak : www.saglik.gov.tr 25.ŞUBAT 2016DİĞER DUYURULAR